З перемогою!

19/03/2026 0 від Наталія Ребекевша
З перемогою!

Щиро вітаємо учня нашого закладу з перемогою в обласному фестивалі-конкурсі читців «Живи, Кобзарю, в памʼяті людській!», присвяченому Шевченківським дням.

КАЗМІРЧУКА Матвія, здобувача освіти 3-Б класу , який посів почесне призове І місце.

Педагогічний керівник – ПОЛІЩУК Олена Дмитрівна.

Дякуємо нашому талановитому учню за любов до українського слова, творчість і натхнення, а керівнику — за підтримку, професіоналізм та невтомну працю.

Бажаємо нових звершень, творчих перемог і яскравих досягнень!

Схожі публікації