З перемогою!
19/03/2026
Щиро вітаємо учня нашого закладу з перемогою в обласному фестивалі-конкурсі читців «Живи, Кобзарю, в памʼяті людській!», присвяченому Шевченківським дням.
КАЗМІРЧУКА Матвія, здобувача освіти 3-Б класу , який посів почесне призове І місце.
Педагогічний керівник – ПОЛІЩУК Олена Дмитрівна.
Дякуємо нашому талановитому учню за любов до українського слова, творчість і натхнення, а керівнику — за підтримку, професіоналізм та невтомну працю.
Бажаємо нових звершень, творчих перемог і яскравих досягнень!