Зустріч з вогнеборцями

08/02/2017 0 від Наталія Ребекевша
Зустріч з вогнеборцями

IMG_4275Невтішна статистика рятувальників свідчить, що вогонь може бути не лише другом, а й ворогом, коли перетворюється на пожежу. Тож  про пожежі, які сталися на території нашого району, про правила пожежної безпеки та правила безпеки життєдіяльності взагалі велася мова 7 лютого 2017 року на зустрічі учнів Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з представниками районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Головний інспектор РС ГУ ДСНС  Григоренко Вадим Олександрович звернув увагу школярів на те, що необхідно завжди суворо дотримуватись правил пожежної безпеки. А в осінньо-зимовий період, в опалювальний сезон, це питання надзвичайно актуальне.

Представники служби з надзвичайних ситуацій провели практичне заняття, на якому  навчали правилам користування засобами пожежогасіння – вогнегасниками. Учні мали змогу  випробувати свої навички та скористатися вогнегасником для гасіння умовної пожежі.

На завершення зустрічі вогнеборці роздали учням, працівникам школи пам’ятки, які містять правилами безпеки життєдіяльності, щоб чітко знати алгоритм дій у разі виникнення небезпечних ситуацій, які, на жаль, можуть виникнути у нашому сьогоденні.