ЗО-та річниця Чорнобильської трагедії

26/04/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
ЗО-та  річниця Чорнобильської трагедії

IMAG4845Цьогоріч у квітні ми згадуємо ті страшні сторінки історії України, які відбулися 30 років тому. Страшна трагедія – Чорнобильська катастрофа, зруйнувала міста, селища, але головне – зламала людські долі та забрала багато людських життів.
На згадку про трагічну сторінку в історії України 26 квітня 2016 року в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся єдиний урок-пам’яті: для учнів 1-4 класів – «Чорнобиль – біль нашої Землі», для учнів 5-8 класів – «Зона мовчання» та для учнів 9-11 класів – «Чорнобиль: загублений світ».
Протягом місяця було проведено ряд заходів, девізом яких було: «НІ! – повторенню трагедії!». Так, у шкільній бібліотеці розгорнута виставка матеріалів на тему: «Чорнобиль: загублений світ». Цікавість, хвилювання, турбота про майбутнє – такі почуття викликав у школярів перегляд фільмів про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції.
Велику цікавість викликала зустріч учнів школи з представниками військової частини А-4127 старшим сержантом Чернушичем Русланом Володимировичем та старшим прапорщиком Самчуком Геннадієм Вікторовичем в рамках Дня цивільного захисту, Тижня безпеки життєдіяльності, яка відбулася 20 квітня 2016 року. Корисними, пізнавальними стали практичні заняття із організації радіаційного захисту, проведені військовими.
Чорнобиль… Це суворе попередження людству. Воно змушує замислитися над діалектикою науково-технічного розвитку, його межами і ціною, яку доводиться платити не тільки за глобальний прогрес, а й за помилки та безвідповідальність учених і політиків.
І хочеться сказати: «Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті! Нехай завжди єднають всіх українців у нашій спільній пам’яті спогади про Чорнобильську трагедію».