«Зникнення на 24 години»

09/02/2017 0 від Наталія Ребекевша

24Засоби масової інформації повідомляють, що в Україні набуває популярності нова соціальна гра «Зникнення на 24 години» (challenge 24 hours), яка була започаткована в США, а згодом розповсюдилась і в Росії. Гра досить небезпечна, адже суть її  полягає в тому, що підліток, нікого не попередивши, повинен  піти з дому, заховатися в якомусь закладі, пересидіти там ніч і з’явитися вдома лише через добу.

За офіційною інформацією правоохоронців випадків, коли зниклі діти  за добу поверталися додому і повідомляли, що брали участь у флеш-мобі в країні не зафіксовано. Проте є ряд випадків, надзвичайно подібних новомодній модернізації гри у хованки. Перші з них були зареєстровані у Київській області. До пошуку зниклих дітей було залучено велику кількість людей. Нічого кримінального з дітьми не сталося, проте ініціативні групи, які долучалися до пошуку, б’ють на сполох і стверджують, що гра «Зникнення на 24 години» набуває популярності і активно розповсюджується через соціальні мережі. Працівники правоохоронних органів стверджують, що практично неможливо з’ясувати, де перебуває зникла дитина: чи дійсно вона зникла, чи бере участь у грі «24 години челлендж», адже учасники гри цілу добу не дають про себе звістку.

Правоохоронці закликають батьків провести бесіди, пояснити, попередити, переконати дітей щодо реальної небезпеки цієї забави. Батьки повинні знати місцеперебування своєї дитини і якщо сталося, що вона не повернулася додому, негайно звертатися у поліцію.