Закриття літнього мовного табору

06/07/2015 0 від Наталія Ребекевша
Закриття літнього мовного табору

619 червня 2015 року відбулося закриття літнього мовного табору.

 

Головними дійовими особами свята стали діти. Вони висловили свої думки про проведені заходи. Відзначили волонтерів, чия праця їм найбільше сподобалася. А на завершення відбувся святковий концерт.
На дитячому концерті лунали пісні, вірші, гуморески. Дівчатка реалізували свою мрію і створили власний танець, який дуже сподобався глядачам.
Демчук Любов Петрівна, вчитель англійської мови Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, кервіник табору «Я – українець. Я – європеєць», детально та різнобічно проаналізувала трьохтижневу роботу табору.
До роботи табору було залучено 12 волонтерів і кожен затратив досить багато часу на підготовку заходів. Щодо кількості волонтерів, Любов Петрівна висловила думку: «Перефразую класиків: «Краще менше та краще».
На її думку, оптимальна тривалість, на мою думку, має бути два тижні.
Плануючи проведення в майбутньому такого табору варто зважити на місце його розташування. Оптимальним варіантом було б використання базових оздоровчих таборів з необхідними приміщеннями та базою, адже школа у дітей асоціюється з уроками, а не з оздоровленням та розвагами.
Ще однією важливою складовою у роботі такого табору має стати волонтер та вихователь. Не всі, хто володіє іноземною , мовою, може працювати з дітьми. Протягом навчального року варто подумати над підбором волонтерів та їх навчанням. Матеріали для занять можна елементарно знайти в Інтернеті, але у людини мають бути основи знань з педагогіки, психології, а основне – бажання працювати з дітьми.
Демчук Л.П., дійшла висновку, що робота таких таборів є доцільною та корисною.