Забезпечення безпеки школярів

12/09/2016 0 від Наталія Ребекевша
Забезпечення безпеки школярів

img_33409 вересня 2016 року у школі відбулася батьківська конференція, на якій було розглянуто ряд питань, серед яких – “Забезпечення безпеки учнів школи”.

Дане питання висвітлила у своїй доповіді фахівець з охорони праці Ребекевша Н.Г.

Наталія Григорівна підкреслила, що педагогічний колектив школи проводить цілеспрямовану роботу щодо забезпечення безпеки учнів. Так, на виховних годинах, годинах спілкування розглядається ряд питань з безпеки дорожнього руху, з пожежної, техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності узагалі.

Вона закцентувала увагу на кількох питаннях.

Ребекевша Н.Г.  нагадала про дотримання усіма: і дітьми, і батьками Правил дорожнього руху, затверджених Постановою Постановою Кабінету Міністрів № 1306 10 жовтня 2001 року.

Ще одне питання – дотритмання Правил пожежної безпеки, особливо в нинішніх кліматичних умовах. Фахівець з охорони праці наголосила на забороні паління сухотрав’я, адже, від пожеж бувають непоправні наслідки. Нині відбулися значні кліматичні зміни, дуже впав рівень ґрунтових вод, і існує дуже цікава думка вчених, яка змушує замислитись, що такі зміни в значній мірі спричинені пожежами.

Наталія Григорівна закликала батьків бути обережними у поводженні з вогнем і учити цьому своїх дітей.

В ході виступу Ребекевша Н.Г. повідомила присутніх про заходи, проведені у школі відповідно до рекомендацій, викладених у Листі Міністерства освіти і науки України у зв’язку зі складною ситуацією, яка склалася в Україні. Так, постійно діюча технічна комісія у складі: директора школи Регули Т.А., заступника директора з господарської роботи Ліннік Л.М., фахівця з охорони праці Ребекевши Н.Г. , перед початком навчального року здійснила перевірку приміщень та території навчального закладу на виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів; щоб убезпечити наших учнів від ситуацій, які несуть загрозу життю та здоров’ю учнів, посилено контроль за перебуванням на території школи осіб, які не причетні до проведення навчально-виховного процесу і було прийняте рішення обмежити відвідування приміщень школи сторонніми особами (наказ по школі №142-од від 01.09.2016 р.).

Наталія Григорівна звернула увагу батьків на те, що, у першу чергу, батьки повинні контролювати дії та вчинки своїх дітей. Вони повинні знати, де в певний момент знаходиться їхня дитина.

 

Насамкінець Ребекевша Н.Г. звернулась до усіх з присутніх: “Дотримуйтесь правил безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях самі та вимагайте цього від своїх дітей.

Відвідуйте сайт нашої школи. У розділі «Охорона праці та безпека життєдіяльності» можна знайти поради, рекомендації як діяти у тій чи іншій ситуації, звернення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Слідкуйте за новинами сайту, адже не завжди ви маєте змогу відвідати школу, а бажано, щоб інформація якнайшвидше дійшла до вас.

Треба бути більш уважними і обережними.   Б

удь ласка, не нехтуйте порадами спеціалістів, адже це може вберегти ваше життя та життя ваших дітей.

Нехай не станеться ніякої біди. Проте, як кажуть, береженого Бог береже.

Тож робімо усе для того, щоб зберегти життя та здоров’я наших дітей”.