З Днем знань!

03/09/2018 0 від Юлія Колесник
З Днем знань!

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання  i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для  61 першокласника, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги.

Директор школи Регула Т. А та гості Ординська А. В. заступник голови міськрайонної політичної партії «За конкретні справи», Мазур В. Д. заступник сільського голови, отець Володимир привітали усіх з чудовим святом  Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажали усім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.