Європейська підтримка – юним митцям України

01/06/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Європейська підтримка – юним митцям України

0-657x438«Європейська підтримка – юним митцям України» – українсько-німецький проект, один із творчих конкурсів, які не лише допомагають дітям розвивати свій талант, але й популяризують українське мистецтво на міжнародному рівні і привертають увагу спільноти до ситуації на Сході країни. 25 травня 2017 року дирекція Благодійного фонду «Зміцнення громад» взяла участь в обговоренні питання оздоровлення дітей, родини яких постраждали у результаті російської агресії.
У заході, який відбувся в рамках зустрічі Президента України Петра Порошенка з Прем’єр-міністром Вільної Держави Баварія Хорстом Зеєхофером, взяла участь і учениця Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Товстюк Дарія – учениця 7-А класу, дитина учасника АТО, яка була визнана переможцем конкурсу «Моє майбутнє – з рідною землею!» і нагороджена поїздкою в Баварію влітку цього року, де зможе не лише відпочити та отримати психологічну підтримку, а й ознайомитися з багатою культурою і побутом Німеччини.
В ході зустрічі відбулося обговорення актуальної теми – реабілітації дітей, які відчули на собі наслідки бойових дій. Діти – учасники круглого столу, розповіли, що роблять посильний внесок у розвиток України, для її утвердження на світовій арені.
Чудовим завершенням заходу стали власні творчі доробки школярів, подаровані Президенту та представникам іноземної делегації.