Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

04/04/2016 0 від Наталія Ребекевша
Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

11

Всі хороші книги схожі в одному, – коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться.

Е. Хемінгуей

З 21 по 25 березня в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Метою даного тижня було підвищення інтересу учнів до книги як до джерела знань, скарбниці культурних надбань, розвиток у них пошуково-дослідницьких навичок отримання інформації, її аналізу та узагальнення, навичок роботи з книгою продовж усього життя.

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, бібліотечних уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Проходили акції для учнів 1-11 класів:  «Приведи друга до бібліотеки», «Подаруй бібліотеці книгу». Акція «Подаруй книгу бібліотеці» об’єднала небайдужих, які змогли долучитися до неї, подарувавши книгозбірні свої вже прочитані книги.

Для учнів 1-4 класів був оголошений конкурс малюнків «Герої книг – мої друзі». Учні 9-11 класів взяли участь у конкурсі літературних творів на тему:  «З книгою жити – з добром дружити».

Для поглиблення і розширення читацьких інтересів протягом тижня діяли тематичні виставки: «Історія книги», «Дивосвіт нової книги», «Книги – ювіляри 2015–2016 р.», «Зі сторінок книжок на голубі екрани»
Протягом тижня проходили такі бібліотечні уроки: «Мандруємо словниками від А до Я» (5 кл.), «Книжкова виставка та її призначення» (2-3 кл.), «З книгою жити – з добром дружити» (6 кл.), «Нам без книг ніяк не можна» (8 кл.); Гра-конкурс «Найрозумніший» (8 кл.); естафета «Прочитав сам – порадь іншим» (8-9 кл.) Для учнів 1-их класів була проведена екскурсія до бібліотеки, де юні читачі мали можливість познайомитись з «Кабінетом № 1» в школі і поповнити нашу бібліотечну сім’ю.

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів сприяв розвитку читання та широкому використанню потужних можливостей літератури у вихованні підростаючого покоління.