Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

11/12/2017 0 від Наталія Ребекевша
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

 

25271200_346455319093472_86859625_oЩорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Так і цьогоріч практичний психолог, соціальний педагог  та педагогічний колектив Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів розробили план дій та провели масові заходи, в яких намагалися донести інформацію до дітей та дорослих про насилля та відповідальність за нього.

 

27 листопада 2017 р. у школі  відбулося відкриття акції «16 днів проти насильства» виступом агітбригади «Синя стрічка»  учнів 7-А класу, де учні надали цікаву інформацію про створення акції, яка служить  постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати дітей від насилля. Також відбулася виставка книг, буклетів, де вихованці мали змогу ознайомитися з матеріалами відповідної тематики.

Упродовж акції учні школи зустрілися з працівниками РЦСССДМ, брали участь у благодійній акції «Ярмарок Дружби».

День 1 грудня у школі розпочався з акції «Червона Стрічка». Волонтерами школи була проведена гра «Запитання – відповідь: що я знаю про СНІД» серед учнів 7-11 класів та педагогів школи.  4 грудня проходив під гаслом «День добрих справ».

5 грудня учні 10-Б класу мандрували «Маршрутом безпеки». Використовуючи сучасний комунікативний інструмент «Маршрут безпеки»,   з школярами були обговорені теми репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ. Основний набір «Маршруту безпеки» складається з п’яти станцій, на кожній з яких висвітлюється актуальні теми з життя молоді і допомагають пов’язати власні життєві ситуації та досвід учасників з особистим ризиком інфікування ВІЛ та ІПСШ.

 

6 грудня практичний психолог Швець М.Б. провела годину спілкування з учнями 6-А класу «Геть насильство над дітьми», під час якої учасники ознайомилися з проблемами та причинами насильства у шкільному середовищі, шукали шляхи його подолання, і мали змогу подивитись відеоролик щодо Конвенції з прав дитини в якості соціальної реклами стосовно профілактики насилля.

 

8 грудня психологом школи Швець М.Б. з учнями 5-А та 6-Б класів був проведений тренінг «ВІЛ, СНІД. Хто попереджений, той захищений”. Під час тренінгу учні були детальніше ознайомлені з цією проблемою, що кожного дня поширюється по Україні.

 

Метою проведення акції було привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї.

Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.