Всесвітній день боротьби зі СНІДом

01/12/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Всесвітній день боротьби зі СНІДом

vitppt-com_-ua_1_12_15_1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.
З метою розширення знань про хворобу в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена акція «Червона стрічка», яка символізувала солідарність із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД. Урок здоров’я « Захисти себе від ВІЛ/СНІДу», проведений класними керівниками 1-11 класів, дав змогу учням розширити колозір своїх знань про хворобу, яку назвали чумою ХХ століття. Медсестрою Алфьоровою О.М. була проведена бесіда «Шляхи поширення ВІЛ- інфекції». Цікавим та пізнавальним був тренінг «Захисти себе від ВІЛ» проведений Мельник З.П. для учнів 9-х класів.
Старшокласники закцентували увагу на тому, що кожна людина несе відповідальність за своє життя. Вони відзначили, що у вирішенні проблеми СНІДу значну роль відіграє толерантне ставлення громадян до ВІЛ-позитивних людей, і від кожного члена суспільства залежить, чи буде подолана страшна та підступна хвороба – СНІД.