Впроваджуємо нові модулі

05/02/2020 0 від Наталія Ребекевша
Впроваджуємо нові модулі

модЗ метою ознайомлення педагогів ліцею, насамперед вчителів початкової ланки, з матеріалами щодо впровадження інноваційних модулів на уроках фізичної культури в Судилківському ліцеї 04 лютого 2020 року було проведено теоретично-практичний семінар. Вчителі мали змогу ознайомитися як з теоретичним, так і з практичним застосуванням новітніх модулів на уроках. Було проведено модулі: чирлідинг, крофбол, петанк, фрізбі, регбі, флорбол. Оскільки вчителям початкової школи зручніше проводити уроки фізичної культури паралелями, то дані модулі дадуть змогу проводити їх більш цікаво і змістовно.
Як стверджують педагоги – учасники семінару, такі уроки закладають основи збереження здоров’я та розвитку всіх його складових, використовують комплексний підхід до формування розумових та фізичних якостей і навичок, удосконалюють фізичну та психологічну підготовку до активної життєдіяльності, формують пріоритети оздоровчої спрямованості фізичних вправ та забезпечують загальний культурний розвиток особистості.
Ми – за впровадження усього нового, цікавого, корисного!
https://www.youtube.com/watch?v=JQcbpsl18Yo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1e38NrfSVymIsxxw2lWO1aYVAIJxhGZGPGxWw1kqssdxWCDeKfG8G6ORU