«Вогонь скорботи в серці навіки»

27/11/2020 0 від Наталія Ребекевша
«Вогонь скорботи в серці навіки»
ГолодоморПам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був Голодомор 1932-1933 років. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу: старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.
З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій, в Судилківському ліцеї було проведено ряд заходів.
У фойє ліцею оформлено стенд до Дня пам’яті жертв Голодомору, в медіатеці організовано тематичну виставку «Минуле стукає в наші серця». В кожному класі пройшли години спілкування, на яких обговорювалися трагічні сторінки історії України. Учні долучилися до фото-флешмобу «Вогонь скорботи в серці навіки». Проведені заходи довели, що пам’ять про Голодомор – невмируща. Ми повинні знати правду минулого не заради простої людської цікавості, а заради щасливого майбутнього.