Влучна стрільба юних спортсменів

17/02/2020 0 від Наталія Ребекевша
Влучна стрільба юних спортсменів

на сайтЗ ініціативи голови Шепетівської районної ВФСТ «Колос» АПК України В. М. Гнатюка та за підтримки Шепетівської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), на чолі якої стоїть В. М. Окорський, 13 лютого 2020 року було проведено відкритий чемпіонат Шепетівської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України з кульової стрільби (пневматична гвинтівка).  Ці змагання були приурочені до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів і покликані формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, опановувати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу та Збройних Сил України.

 

В змаганнях взяли участь 110 спортсменів Шепетівщини, загалом – 26 команд. Учасн6ики змагань були розділені по вікових групах: І група – 5-9 класи; ІІ – 10-11 класи; ІІІ – студенти навчальних закладів м. Шепетівки та Шепетівського району; ІV – спортсмени відділення кульової стрільби Шепетівської РДЮСШ «Колос» с. Судилків, с. Пліщин, смт. Гриців.

 

Приємно відзначити, що учні Судилківського ліцею стали переможцями як у командній, так і у особистій першості.

І група – 5-9 класи

Особиста першість (юнаки)

І місце – Суботенко Ярослав.
ІV група – спортсмени відділення кульової стрільби Шепетівської РДЮСШ «Колос».

Командна першість:

І місце – Судилківське відділення кульової стрільби Шепетівської РДЮСШ «Колос» під керівництвом тренера-викладача Вихристюка С. Ф. у складі: Суботенка Ярослава, Дорожи Віри, Більчинської Вікторії.
Особиста першість (дівчата)

І місце – Дорожа Віра.

Особиста першість (юнаки)

І місце – Суботенко Ярослав.

 

Згідно положення змагань були підведені підсумки за номінаціями: «Влучний стрілець» та «Снайпер». В номінації «Влучний стрілець» (41-45 очок) переможцями стали: Суботенко Ярослав, Дорожа Віра.

 

Міцного здоров’я та успіхів в наступних змаганнях юним спортсменам!