Вітання юним науковцям!

11/03/2024 0 від Наталія Ребекевша
Вітання юним науковцям!

2-3 березня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у м. Хмельницький, у якому взяли участь здобувачі освіти Судилківського ліцею. Їхні роботу були представлені у таких номінаціях:

прикладна фізика – Власюк Анастасія (9-А клас);

соціологія –   Тригубець Анна (10-Б клас);

прикладна математика – Дьоміна Анастасія (10-Б клас).

МАНівці в черговий раз довели, що всі вони – розумні, талановиті, креативні дослідники, вони достойно презентували власні дослідження та окреслили свої майбутні цілі у подальшій науковій діяльності. Участь у конкурсі-захисті відкриває нові перспективи як для юних науковців, так і для усієї України.

Бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей. Нехай натхненна ваша праця стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

Щира вдячність Замурняк Галині Яківні, вчителю фізики, Рачок Юлії Василівні, вчителю математики, та Королевській Світлані Михайлівні, вчителю історії та правознавства, за підготовку, науковий супровід та гідний виступ їх учениць у конкурсі-захисті МАН.

Успіхів, нових здобутків і досягнень вам, юні дослідники, на науковій ниві!