Вітання учасникам “Математичного турніру”!

03/11/2023 0 від Наталія Ребекевша
Вітання учасникам “Математичного турніру”!

Щирі вітання здобувачам освіти Судилківського ліцею!

31 жовтня 2023 року завершився конкурс «Математичний турнір» від МійКлас серед учнів 2-11 класів, у якому взяли участь понад 15 тисяч учнів із усієї України!

Для перемоги у конкурсі та отримання призів учасникам необхідно було показати найвищу кількість балів та найшвидший час виконання під час розв’язування завдань з математики у двох турах конкурсу.

Приємно, що у здобувачі освіти Судилківського ліцею досягли непоганих результатів. Серед учасників ІІ туру (у ньому продовжили участь участь 493 учні, результат яких у І турі склав не менше 40% правильних відповідей) – наші учні: Хлань Артем (81), Окорська Аліса (122), Ребекевша Софія (130), Грига Дмитро (149), Рижий Владислав (214), Мовчан Діана (217), Кукуєв Максим(274), Девель Діана (286).

Вказані учні, як і учасники І туру Ребекевша Мирослава і Могульська Крістіна, отримали Сертифікати за участь у конкурсі.

Участь учнів у турнірі дала змогу отримати школярам цікавий та корисний досвід. Щира вдячність вчителю математики Остапчук Оксані Володимирівні, яка сприяє розвитку математичних здібностей у дітей, спонукає до нових здобутків, і доводить, що є в математиці щось таке, що викликає людсь­ке захоплення.

Бажаємо нашим учням не втрачати натхнення, вірити у власні сили та впевнено долати перешкоди! Все неодмінно вдасться!

Нових здобутків! Нових досягнень!