Вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу історичних есе!

27/02/2024 0 від Наталія Ребекевша
Вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу історичних есе!

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді» з 18 вересня до 25 грудня 2023 року провів  Всеукраїнський конкурс історичних есе «Герої в боротьбі за Незалежність України: дослідження національної ідентичності в суспільних трансформаціях ХХІ ст.» імені Романа Ратушного.

Участь у конкурсі взяли здобувачі освіти Судилківського ліцею: Чернушич Олександра (8-А клас), Тригубець Анна (10-Б клас), Тригубець Аліна (10-А клас). Болюх Ірина Василівна та Лабунець Ірина Ярославівна, вчителі історії, підтримали учениць та надали до

22 січня, у День Соборності України, були підведені підсумки, згідно яких учениці стали переможцями:

Тригубець Аліна із роботою «Важка втрата для родини» – у номінації «За яскраве відображення мужності та героїзму захисників України»;

Тригубець Анна із роботою «Віддали життя за Україну»  та Чернушич Олександра із роботою «Мій тато – герой!» – у номінації «За змістовне висвітлення незламності духу героїв України».

Учасниці конкурсу отримали цінні подарунки: збірки автобіографій літераторів доби Розстріляного Відродження «Самі про себе», набір патріотичних листівок і передали їх у шкільну бібліотеку для загального користування нинішніми і майбутніми поколіннями.

Щира вдячність Чернушич Олександрі, Тригубець Анні,  Тригубець Аліні, Болюх Ірині Василівні та Лабунець Ірині Ярославівні, вчителям історії, які є небайдужими і сприяють написанню сучасної історії України. Без минулого і сьогодення немає майбуття!