Вітання фіналіста Всеукраїнського конкурсу “Ядерна енергія і світ”

20/02/2023 0 від Наталія Ребекевша
Вітання фіналіста Всеукраїнського конкурсу “Ядерна енергія і світ”

Презентация Microsoft PowerPoint17 лютого 2023 р. до Судилківського ліцею завітали представники Хмельницької АЕС, щоб особисто привітати та передати подарунки від організатора – Українське Ядерне Товариство та партнера – ТОВ «Енергобезпека Груп» (Energy Safety Group)  учениці 8 класу, фіналістці, призерці (ІІ місце)  Всеукраїнського конкурсу рефератів ВЛАСЮК Анастасії.

Анастасія  презентувала роботу «Енергогенератор у побуті», вона планує продовжити дослідження цієї тематики і надалі брати участь у конкурсі.

Тетяна РЕГУЛА, директор ліцею, високо оцінила роботу педагогічного наставника призерки конкурсу, вчителя фізики  ЗАМУРНЯК Галини Яківни. Керівник освітнього закладу зазначила, що учасники конкурсу – потенційні кадри для атомної енергетики і, як підтвердження цього – випускники ліцею, які брали участь у попередніх конкурсах: ТРИГУБЕЦЬ Богдан і КОНДРАЧУК Ілля, нині – студенти кафедри атомної енергетики  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

За підтримку обдарованої молоді та стимулювання до дослідження у ядерно-енергетичній галузі колектив ліцею щиро подякував атомникам. 

Майбутнє – за нашою талановитою молоддю. Успіхів їй на життєвому шляху!