Відкриття табору "Світлозар"

01/06/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Відкриття табору "Світлозар"

DSCN0775     “Вчора ще була весна,
А сьогодні – Літо! Літо,
ясним сонечком зігріте”

У теплих променях сонця, свіжій зелені трав, яскравому і духмяному різнобарв’ї квітів прийшла вона – прекрасна, дивовижна, і така очікувана школярами пора – літо. Всі люблять і чекають його, а особливо діти, бо це пора улюблених забав, нових знайомств, цікавих екскурсій і походів та відпочинку.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей, і цьогоріч він став днем відкриття пришкільного літнього оздоровчого табору «Світлозар» в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Школярі, які оздоровлюватимуться в ньому, – творчі, талановиті, до всього цікаві, охочі до праці і до змагань. Вони випромінюють радість та оптимізм. Тож недарма табір носить назву «Світлозар».
У пришкільний літній оздоровчий табір об’єднано 8 профільних таборів:
«Країна Сонячних квітів»;
«Вундеркінд»;
«Едельвейс»;
«Пролісок»;
«Краєвид»;
«Олімпієць»;
«Лідер»;
Літня мовна школа «Eurotour 2016».

345 школярів зможуть проявити ініціативу та організаторські здібності, продемонструвати свій талант, а можливо, здійснити мрію, взявши участь у роботі табору.

У заході в честь відкриття пришкільного літнього оздоровчого табору «Світлозар» взяли участь: завідуюча сектором молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА Ільчук Л.С. та районний педіатр Гнатюк Л.Б. Вони побажали усім активного і безпечного відпочинку, доброго настрою та міцного здоров’я.

На святковому концерті з нагоди відкриття табору звучали пісні у виконанні Шмигованої Соломії, Гончаровської Ангеліни, Трохимчук Анастасії, Покровської Ангеліни, а танцювальний колектив «Веселі ритми» подарував запальний танок. Усіх присутніх привітали веселі клоуни, лисиця Аліса та кіт Базиліо. Їх виступ став веселою, незабутньою подією і налаштував школярів на захоплюючу роботу, цікаві подорожі та пригоди у сонцесяйному «Світлозарі».

Нехай відпочинок у «Світлозарі» дасть змогу дітям продуктивно відпочити, отримати яскраві враження, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу шкільного життя. А колективу навчального закладу – натхнення та наснаги у роботі.