Великодні приготування!

14/04/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Великодні приготування!

FNBDUKrgaEsНапередодні Великодніх свят, 31 березня, у місті Хмельницький відбулося обласне свято-конкурс «Подільська писанка», в якому взяли участь учні школи: Товстюк Дарина (7-А клас) та Ганєєва Анастасія (9-А клас) під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Сніховської Н.А.
Учасники конкурсних змагань продемонстрували свою майстерність, яку здобували на уроках образотворчого мистецтва та під час занять у шкільних творчих майстернях – опановували та удосконалювали неповторне багатство нашого народу – мистецтво писанкарства.

З початком весни школярі приділили особливу увагу виготовленню Великодніх яєць, тож також мали змогу представити вже готові роботи на виставці, організованій в рамках обласного свята-конкурсу. Кожна з писанок – неповторна, бо у процесі її розпису діти проявили фантазію, креативність і оригінальність.
Ми раді, що наші школярі долучилися до священного дійства – виготовлення писанок – чудової святкової прикраси, символу Великодніх свят, символу єднання всього українства.