Вечір КВК

bk6hfjyyrswУ перші зимові дні, а саме 9 грудня, відбувся шкільний етап огляду-конкурсу команд КВК (Клубу веселих та кмітливих).
У конкурсних змаганнях взяли участь команди:
”VIP Судилків” (9-А клас),
”Ігарьок TV” (9-Б клас),
”Піксель” (9-В клас),
“Агонь” (10 клас).

Старшокласники представили на розгляд журі та глядачів “Візитку”, домашнє завдання на тему “Телебачення XXII століття”, проявили кмітливість, дотепність і, загалом, неперевершене почуття гумору в конкурсі “Музична рекламна пауза”.

Учасники конкурсу продемонстрували публіці свою самостійність, допитливість, емоційність, ерудицію, спритність і винахідливість у чомусь незвичайному, бажання помріяти і пофантазувати, прагнення до незвичайного, далекого і прекрасного, прагнення випробувати свої сили та, попри труднощі, здобути перемогу.

Журі, підводячи підсумки, визнало, що боротьба була рівною, але досить напруженою. А команди, які взяли участь у конкурсних змаганнях, подарували глядачам позитивні емоції та гучні овації залу.

Переможцем огляду-конкурсу стала команда 9-А класу ” VIP Судилків”. Вона відзначилася високим рівнем сценічної культури та виконавської майстерності. Друге почесне місце посіла команда 10 класу «Агонь», вдало реалізувавши творчий задум. Емоційно насиченим був виступ команди 9-В класу «Піксель», яка посіла третє місце.
Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів на творчій ниві. Нехай їхнє філософське ставлення до сьогодення та дотепні жарти і надалі дарують нам привід для сміху і чудового настрою!