V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»

19/10/2015 0 від Роман Денисюк
V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»

V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»15-16 жовтня 2015 року у м. Рівне відбувся V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», який проводиться з ініціативи Інституту педагогіки НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Гаслом фестивалю стали слова Роберта Кіосакі: «Освіта, що не вчить успішно жити в сьогоднішньому світі, не має жодної цінності».
Проблемна тема фестивалю: «Учень у системі особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання». На громадських слуханнях, засіданнях оонівських студій, великій оонівській раді розглядалися питання, пов’язані з подоланням відчуженості учня від навчання, забезпеченням активної участі його у навчально-виховному процесі.
У Фестивалі взяли участь 170 представників 19 областей України і м. Києва – учителі-практики, керівники шкіл, працівники методичних служб, науковці, управлінці, і серед них – вчитель-методист, вчитель вищої категорії, вчитель зарубіжної літератури Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Ольга Григорівна Денисюк.
Два дні напруженої роботи окреслили основні проблеми української освіти, вказали певні шляхи їхнього вирішення; кожен учасник чітко усвідомив особисту відповідальність за стан справ в освітній галузі. Лише спільні зусилля учителів, науковців, управлінців, представників вищої школи і методичних служб, батьків і громадських діячів спроможні реалізувати освітянську мрію: побудувати школу майбутнього, у якій кожен учень відчуватиме свою потрібність, зможе зрозуміти себе і світ, визначити своє місце у світі, а вчитель буде йому мудрим помічником і наставником.