В українському інтернеті з'явилися он-лайн курси з точних наук для складання ЗНО

02/02/2015 0 від Олександр Мороз
В українському інтернеті з'явилися он-лайн курси з точних наук для складання ЗНО

Освітня онлайн-платформа “Prometheus” запускає серію курсів з математики, фізики та хімії для школярів, які хочуть підготуватися до зовнішнього незалежного тестування.

Курс з фізики та математики розпочинається 16-го лютого, з хімії – з 23 лютого. Навчання триватиме шість тижнів. Курси будуть вести викладачі Одеського національного університету ім. І.Мечникова, Одеського національного медичного університету, а також шкільні вчителі.

Також, в рамках курсу будуть дані корисні поради щодо складання ЗНО взагалі (як найкраще підготувати себе психологічно, що можна і не можна робити під час іспиту та ін.), і будуть розібрані завдання пробного тестування з предметів.

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

Курс з математики

Курс з фізики


Prometheus” – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами ВНЗ України укладачі створюють та розміщують МВОК на власній онлайн-платформі та надають безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі.

Проте, директор УЦОЯО І.Лікарчук на своїй сторінці у facebook попереджає, що: “УЦОЯО не має жодного відношення до цих курсів, так як і до змісту завдань, які пропонуються укладачами”.