В гостях у правоохоронців

23/02/2017 0 від Наталія Ребекевша
В гостях у правоохоронців

DSC_006722 лютого 2017 року в рамках проекту правоохоронного відомства «Спорт. Поліція. Діти», презентованого Головним управлінням Управління Національної поліції в Хмельницькій області, учням Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено екскурсію до обласного Департаменту поліції.

Для школярів цікаву, змістовну, пізнавальну екскурсію провів начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного підполковник поліції Цимбалюк Сергій Володимирович.

Учні  відвідали Історико-меморіальний комплекс органів правопорядку та порятунку Хмельницької області, чергову частину та спортивний комплекс «Динамо».

 

Ми переконані, що проведена екскурсія сприятиме формуванню у підростаючого покоління національної свідомості, вихованню молоді в дусі поваги до славних традицій міліції Хмельниччини, посиленню культурних зв’язків поліції з населенням, підвищенню іміджу правоохоронних органів. А, можливо, проведений захід посприяє тому, що хтось із нинішніх школярів у майбутньому поповнить лави правоохоронців.