Увага! Діти на дорозі!

05/09/2019 0 від Наталія Ребекевша
Увага! Діти на дорозі!

Велик18000291у тривогу викликає стан дитячого дорожньо-транспортного травматизму на території нашої області. Під колесами автомобіля щоденно отримує травми або гине дитина.

Діти – це учасники дорожнього руху. Які вимагають від нас постійної уваги, турботи та пильності. Вони не завжди добре орієнтуються в складній дорожній ситуації, нерідко роблять необачні вчинки: перебігають дорогу в безпосередній близькості перед транспортом, що рухається, переходять вулицю у невстановленому для цього місці, раптово з’являються на проїзній частині  із-за нерухомих транспортних засобів, що обмежують видимість.

В Судилківському ліцеї приділяється значна увага вивченню та засвоєнню правил дорожнього руху. Так, вересень ознаменовано акцією “Увага! Діти на дорозі!” Але закликаємо і батьків ще раз повторити з дітьми правила безпечної поведінки на вулицях та дорогах. Наголосіть дітям про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху. І пам’ятайте, що найкращим взірцем поведінки на вулицях, автошляхах та у транспорті є безпосередньо приклад дорослих.

Ми впевнені, що лише спільними зусиллями можна вирішити таку гостру проблему сьогодення, як дорожньо-транспортний травматизм.