Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

29/11/2017 0 від Наталія Ребекевша
Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

інклюзія14 лютого 2017 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову № 88 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами”.

Відповідно до заяви батьків, висновків ПМПК (протокол № 21 від 03.06. 2017 р.), розпорядження Судилківської сільської ради, нормативно-правових актів, що регулюють питання інклюзивного навчання з метою забезпечення доступу до здобуття якісної освіти  дітьми з особливими освітніми потребами в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів запроваджене інклюзивне навчання у 1-В класі.

У  школі створено умови для  безперешкодного доступу до території та приміщень  закладу освіти (планується реконстртрукція пандусу, заверщується облаштування  ресурсної кімнати, шкільної медіатеки); наявна відповідна навчально-матеріальна база (однак не у повній мірі) та відповідне кадрове забезпечення. У школі створено команду педагогів-однодумців, серед них – практичний психолог, соціальний педагог, вчитель-логопед. Для забезпечення належного медичного обслуговування працює медична сестра.