Україна – єдина країна

22/01/2016 0 від Роман Денисюк
Україна – єдина країна

Україна - єдина країнаЗ метою виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави, поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, поваги до історичного минулого Батьківщини, її сучасності 22 січня 2016 року в школі було організовано та проведено ряд заходів щодо відзначення Дня Соборності України. Відбулась акція “Живий ланцюг Соборності”, виставка дитячих малюнків “Я славлю рідну Україну”, книжкова виставка “З Україною в серці” та педагогічно-учнівська науково-практична конференція «Єднання в ім’я майбутнього» для учнів Судилківського освітнього округу.
Присутні мали змогу почути та пригадати цікаву інформацію з таких питань:
1. Утворення ЗУНР та її роль в об’єднанні західно- і східно-українських земель (доповідач Кондратьбєва М., учениця 11 кл.).
2. Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки (доповідач, Юрчук А., учениця 11кл.).
3. Історичні передумови об’єднання західно і східно-українських земель. Проголошення Акту злуки між УНР і ЗУНР. (доповідач Волинець Ю., учениця 11 кл.).
4. День Соборності як виразник споконвічного прагнення українського народу до свободи та єдності (доповідач Белешкко С.).
Учасники конференції взяли активну участь у обговоренні питань порядку денного. І щиро прозвучали слова:
Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі.
Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти, на землі.