У тісній співпраці

20/05/2015 0 від Наталія Ребекевша
У тісній співпраці

У  тісній  співпраціНа сучасному етапі розвитку освіти першочергового значення набуває проблема удосконалення змісту загальної освіти; виявлення, вивчення, узагальнення, схвалення й поширення передового педагогічного досвіду; створення у педагогічних колективах сприятливого соціально-психологічного мікроклімату, атмосфери творчості й відповідальності.

 


Одним із шляхів вирішення даної проблеми є обмін досвідом педагогічних працівників. Саме з цією метою 15 травня 2015 р. в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання педагогічної ради Шепетівського НВК № 3. Адже і донині є актуальними слова Г. Форда: «Збиратися разом – це початок. Залишатися разом – це прогрес. Працювати разом – це успіх».

 
Гостей Судилківської школи зустріли представники адміністрації, педагогічного, учнівського колективів, профспілкового та батьківського комітетів. У методичному кабінеті школи, після знайомства усіх присутніх, директор школи Т. Регула та заступник з виховної роботи Н. Береговська презентували роботу школи, як «Школи, дружньої до дитини». Представникам Шепетівського НВК № 3 надзвичайно сподобалась робота шкільного телебачення, яка вкотре підтвердила, що наша школа – це дім, у якому діти почувають себе зручно, комфортно, де створено всі умови для успішного здійснення навчально-виховного процесу.

 
З вітальним словом до присутніх звернулись представники АУМ (Асоціації Учнівської Молоді) та чітко озвучили основні напрямки роботи своєї організації.

 
Цікавим було знайомство з Судилківською школою.

 

 

Надзвичайно сподобалося гостям школи створення та оформлення тематичного дерева, розміщеного в одній з рекреацій школи, яке учні прикрашають з нагоди різноманітних свят та знаменних дат.

 
Десятикласниця Софія Белешко під керівництвом Денисюк О.Г., вчителя світової літератури, презентувала «Мистецьку світлицю», наповнену різноманітними доробками, спогадами, атмосферою.

 
Болюх І.В., вчитель історії та учні 10-го класу провели цікаву та змістовну екскурсію музеєм с. Судилків. Гостям музею було цікаво дізнатись, що історія села сягає глибини століть. А нині історію села пишуть молоді захисники України, які боронять її на Сході країни.

 
Мельник З.П., вчитель основ здоров’я,  розповіла про роботу тренінгового кабінету та наголосила, що тренінг – одна із групових форм роботи з розвитку особистості. Розвиток особистості, яка володіє необхідними життєвими компетенціями  – мета навчально-виховного процесу.

 
Після короткої екскурсії школою відбулися спільні засідання методичних об’єднань (МО). Робота методичних об’єднань вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін (голова МО Яржемська А.А.), вчителів іноземної мови (голова МО Демчук Л.П.), вчителів математики, фізики, інформатики (голова МО Хоміч Р.В.), вчителів природничих дисциплін (голова МО Грищук В.М.), вчителів початкових класів (голова МО Поліщук О.Д.), вчителів художньо-естетичного та оздоровчого циклу (голова М.О Сніховська Н.А.) проходила у цікавій, конструктивній атмосфері. Вчителі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст. та  Шепетівського НВК № 3 мали змогу поділитися власним досвідом роботи, спрямованої на удосконалення навчально-виховного процесу.

 

Виїзне засідання педагогічної ради Шепетівського НВК № 3 завершилось «Трибуною думок», де присутні поділилися враженнями від знайомства з педагогічним колективом Судилківської школи, від роботи методичних об’єднань. Прозвучала думка, що така співпраця надзвичайно корисна, адже вона спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, мета якого – виховання і розвиток вільної, духовно багатої, життєлюбної, всебічно розвиненої особистості, готової до творчої діяльності і яка дотримується принципів моральної поведінки. Адже такій особистості – творити майбутню історію Української держави. І саме пісню про Україну насамкінець подарували гостям учні Судилківської школи.