Тиждень БЖД та День ЦЗ

29/04/2024 0 від Наталія Ребекевша
Тиждень БЖД та День ЦЗ

З 22 по 26 квітня 2024 року в Судилківському ліцеї пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності, мета якого – формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки, безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті; поліпшення якості освітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогів.

Під час Тижня було проведено різноманітні заходи з усіма учасниками навчально-виховного процесу: працівниками ліцею та дітьми.

Особлива увага була  приділена порядку дій при оголошенні повітряної тривоги, поведінці дітей та дорослих у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.  

25 квітня за окремим планом пройшов День ЦЗ.

Такі змістовні заходи, проведені під час Тижня безпеки життєдіяльності та Дня ЦЗ, приносить велику користь дітям. Вони – наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей основам безпеки життєдіяльності, навчити розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.