Твоя безпека – твоя культура, увага та обережність

26/10/2015 0 від Наталія Ребекевша
Твоя безпека – твоя культура, увага та обережність

Твоя безпека – твоя культура, увагаНа виконання плану роботи школи та управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації, з 19 по 23 жовтня 2015 року в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності на тему «Твоя безпека – твоя культура, увага та обережність».

В рамках тижня було проведено ряд змістовних заходів, метою яких було зміцнення знань учнів з питань основ безпеки життєдіяльності.

19 жовтня учні 2-Б класу (класний керівник Васик О.В.) стали активними учасниками ділової гри «Твоя безпека у твоїх руках».На тему Тижня пройшов конкурс малюнків у 4-А класі (класний керівник Семенюк Л.П.) та було проведено бесіду в 6-Б класі (класний керівник Денисюк О.Г). Десятикласники (класний керівник Болюх І.В.) переглядали і обговорювали відеоролики «Бережи себе» та провели практичні заняття з надання першої медичної допомоги.

20 жовтня учні  в1-А класі (класний керівник Добровольська Н.В.) пройшов перегляд відеофільмів, який надзвичайно сподобався школярам.  Учні 1-Б класу (класний керівник Поліщук О.Д.) організували конкурс малюнків, учні 8-А класу (класний керівник Мельник З.П.)  стали учасниками тренінгового заняття на тему «Твоя безпека – твоя культура, увага та обережність». Учні 8-Б класу (класний керівник Скавінська О.К.) переглядали, обговорювали відеоролики щодо дій в небезпечних ситуаціях.

21 жовтня учні 2-Б класу (класний керівник Васик О.В.) взяли активну участь у діловій грі «Твоя безпека у твоїх руках». Надзвичайно цікавою видалася екскурсія до місцевої пожежної команди с. Судилків для учнів 3-А класу (класний керівник Гордійчук Т.М.). Корисну інформацію засвоїли учні 3-Б класу (класний керівник Одудько Л.І.), взявши участь у діловій грі «Вогонь – друг, вогонь – ворог». В інтелектуальних змаганнях  між учнями 7-А та 7-Б класів (класні керівники Береговський Ю.В. та Сніховська Н.А.) було важко визначити переможця. Тож перемогли дружба та багаж набутих знань.

22 жовтня класний керівник 4-Б класу Грицай С.І. провела бесіду на тему  «Твоя безпека – твоя культура, увага та обережність». Учні 9-А та 9-Б класів (класні керівники Грищук В.М. та Ковальчук Н.Ю.) взяли участь у вікторині «Правила безпеки» та показали високий рівень знань, що сприяють збереженню свого життя та здоров’я, а також оточуючих.

23 жовтня учні 5-А класу разом з класним керівником Устюшкіною Т.В. працювали над виготовленням буклету за правилами поведінки поблизу водоймищ. Учні 5-Б класу (класний керівник Хоміч Р.В.) взяли участь у вікторині «Твоя безпека – твоя культура, увага та обережність». Під керівництвом Бабак М.М. пройшла вікторина «Чи знаєте ви…» в 6-А класі.  Змістовною, корисною була бесіда «Цінуй своє життя» в 8-В класі (класний керівник Демчук Л.П.). Всі учні 11 класу (класний керівник Дацюк Г.А.) взяли участь у захисті учнівських проектів на тему «Твоя безпека – твоя культура, увага та обережність».