Цивільний захист. Необхідність навчання.

25/02/2015 0 від Наталія Ребекевша
Цивільний захист. Необхідність навчання.

З метою вивчення учнямцзи основ безпеки життєдіяльності, усвідомлення необхідності особистої підготовки та школи в цілому з питань цивільного захисту у школі розроблено та проводяться ряд заходів.
У фойє школи розгорнуто виставку-добірку матеріалів, що стосуються надзвичайних ситуацій, їх попередження та дій усіх громадян на випадок, коли надзвичайна ситуація все ж сталася. Кожен учень школи отримав пам’ятку з добіркою вищевказаних матеріалів і з нею ознайомилися батьки школярів. Кожен зацікавлений може отримати більш детальну інформацію на сайті школи.
У навчальному закладі проводяться практичні заняття з учнями з основ безпеки життєдіяльності. Корисними стали практичні заняття з надання першої медичної допомоги, які провели медсестра школи Алфьорова О.М. та вчитель фізкультури Мушинський В.Л.
В рамках заходів, 19 лютого 2015 року, за попереджувальним сигналом «Увага всім!» проводилась евакуація учнів та працівників школи згідно плану евакуації, затвердженого районним сектором Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.
З великою увагою учні школи беруть участь у перегляді відеофільмів на тематику дій у надзвичайних ситуаціях.
Необхідно відзначити, що всі учасники навчально-виховного процесу та працівники школи в ході заходів усвідомили необхідність особистої підготовки та школи в цілому з питань цивільного захисту.