Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

27/04/2015 0 від Наталія Ребекевша
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

ТитНаша безпека – у наших руках!
Саме таку назву мав Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності, який проходив у школі з 20 по 24 квітня 2015 року.
В рамках Тижня було проведено ряд заходів.

20.04.2015 р. учні 5-А класу (класний керівник Бабак М.М.) провели виховний захід «Наша безпека – у наших руках!».

Учні 1-Б класу (класний керівник Васик О.В.) провели виховний захід «Досьє на цигарку».

Зацікавив учнів 7-А класу (класний керівник Мельник З.П.) перегляд відеофільму «Знати, щоб вижити». Після перегляду учні жваво обговорювали відеофільм та продемонстрували набуті знання.

Класний керівник 7-В класу Демчук Л.П. зі своїми учнями провела цікаву гру «Моя громадська безпека». В ході гри учні з’ясували, що велика кількість небезпек очікує нас у повсякденному житті.
Десятикласники (класний керівник Дацюк Г.А.) провели диспут «Про небезпеки, які навколо чатують нас».

21.04.2015 р. учні 2-А класу (класний керівник Гордійчук Т.М.) читали та обговорювали казку «Приборкання вогню». В ході обговорення учні зрозуміли, що вогонь може бути небезпечним і потрібно правильно поводитися з ним.
Учні 3-А класу під керівництвом Семенюк Л.П. провели рольову гру «Я вивчаю правила безпеки».

Екскурсію до місцевої пожежної команди села Судилків здійснили учні 3-Б класу (класний керівник Грицай С.І.).

Класний керівник 5-Б класу Денисюк О.Г. провела урок-рекламу «Щоб уникнути біди – знайте правила безпеки і виконуйте завжди!».

Учні 6-А та 6-Б класів (класні керівники Береговський Ю.В. та Сніховська Н.А.) провели вікторину «Безпека на першому місці». Крім того, вони провели практичні заняття з накладання джгутів, пов’язок.

Перегляд відеофільмів на тему надання першої медичної допомоги став цікавим заходом для учнів 8-А класу (класний керівник Грищук В.М.).

Устюшкіна Т.В., класний керівник 9-Б класу, разом з учнями провела цікаву та корисну вікторину «Знання правил безпеки вбереже від небезпеки».
22.04.2015 р. учні 4-Б класу під керівництвом Добровольської Н.В. стали активними учасниками рольової гри «Сам вдома. Безпечні ігри».

Учні 7-Б класу (класний керівник Верхогляд Ю.Ю.) переглядали та обговорювали відеофільми із серії «Знати, щоб вижити» про надання першої домедичної допомоги.

«А чи чатує нас небезпека в лісі?» – такою була бесіда в 8-Б класі (класний керівник Ковальчук Н.Ю.).

Цікавою і незабутньою стала зустріч учнів 9-А класу (класний керівник Болюх І.В.) з випускником школи, а нині – пожежником-рятувальником однієї з військових частин Хмельниччини Лінником Русланом.

Багато корисного винесли з перегляду відеофільмів «Шкідливі звички», «Надання першої домедичної допомоги» учні 11-А класу (класний керівник Яржемська А.А.).

23.04.2015 р. учні 1-А класу стали учасниками гри «Ти пішохід».
Цікавою стала виховна година «Здоров’я дітей – здоров’я нації» у 2-Б класі (класний керівник Одудько Л.І.).

Поліщук О.Д., класний керівник 4-А класу провела зі школярами корисну гру-подорож « Дорожній рух».

Оскільки с. Судилків розташоване поруч із залізницею, актуальною була тема бесіди в 11-Б класі (класний керівник Хоміч Р.В.) «Правила безпеки поруч із залізницею та на залізниці».

24.04.2015 р. учні 5-Б класу (класний керівник Денисюк О.Г.), 6-А класу (класний керівник Береговський Ю.В.), учні 8-А класу (класний керівник Грищук В.М.) переглянули та обговорили відеофільми «Знати, щоб вижити» та на тему надання першої домедичної допомоги.

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності 23 квітня 2015 року було проведено День Цивільного захисту з метою пропаганди знань про цивільну оборону і підняття престижу національних рятувальних служб.

Так в 1-11 класах першим уроком став урок Цивільного захисту.
Упродовж дня працювала виставка засобів індивідуального захисту, організована вчителем Захисту Вітчизни Береговським Ю.В.

Класні керівники 5-А та 5-Б класів Бабак М.М. та Денисюк О.Г. провели екскурсію до місцевої пожежної команди с. Судилків. Працівники частини розповіли про професію відважних рятувальників, дали дітям змогу ознайомитися з технікою та наявними засобами пожежогасіння.

Ситуативні вправи з цивільного захисту для учнів 6-7 класів провела медсестра школи Алфьорова О.М.

Мушинський В.Л., вчитель фізкультури, медсестра школи Алфьорова О.М. провели учням 4, 5, 7 класів практично-теоретичні заняття з безпеки життєдіяльності.

Учням 5-9-х класів фахівець з охорони праці Ребекевша Н.Г. та вчитель ОБЖ Мельник З.П. організували перегляд тематичних відеофільмів із серії «Абетка виживання».

Цікаве, корисне практичне заняття із застосуванням засобів індивідуального захисту для учнів 8-9 класів провели військовослужбовці в/ч А-4127 старший сержант Кондратюк М.А. та сержант Чернушич Р.В. Представники військової частини дали повні та ґрунтовні відповіді на питання, поставлені школярами.

Вчителі фізкультури Мушинський В.Л. та Машківський В.Л., вчитель Захисту Вітчизни Береговський Ю.В. провели комплексні практичні заняття з медико-санітарної підготовки, ЗВ і фізкультури для учнів 10-11 класів.

Вчителем образотворчого мистецтва Сніховською Н.А. було організовано виготовлення плакатів на тему: «Бережи себе».

О 13 годині за сигналом ЦЗ «Увага всім!» було проведено учбову евакуацію особового складу школи. Організовано, спокійно, але динамічно і швидко евакуювалися всі учасники навчально-виховного процесу. Необхідно відмітити, що учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки.

Насамкінець, було проведено підсумкову лінійку, на якій виступили директор школи Регула Т.А., начальник штабу ЦЗ школи Михальчук Т.М. та фахівець з охорони праці Ребекевша Н.Г. Вони відзначили, що проведені заходи проведені з метою практичної перевірки готовності до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи з мирного часу на воєнний стан. Проведені заходи, тренувальна евакуація спрямовані на формування у свідомості школярів відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки.