Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

28/04/2023 0 від Наталія Ребекевша
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

ЗвітЗ 24 по 28 квітня 2023 року в Судилківському ліцеї проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, в рамках якого 27 квітня було проведено День ЦЗ.

Життєво  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітянами.

Упродовж Тижня було проведено ряд різноманітних заходів: виховні години, години спілкування, бесіди, уроки-лекції, теоретично-практичні заняття, віртуальні екскурсії, вікторини, ігри, квести, круглі столи, конкурси малюнків, проєкти, виготовлення буклетів, перегляд і обговорення презентацій, відеолекції, в яких брали участь здобувачі освіти ліцею. Звичайно, жаль, що  у зв’язку з ситуацією в Україні, було внесено корективи у форму проведення заходів – у дистанційному форматі.

Тижні БЖД, Дні ЦЗ – дають змогу вкотре повторити правила техніки безпеки в різноманітних життєвих ситуаціях, а особливо правила поведінки в умовах воєнного стану, а головне, спрямовані на досягнення мети: формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати нашому  життю і здоров’ю. Але необхідно знати основні правила запобігання небезпекам. Бережімо себе! Бережімо оточуючих!