Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності та День ЦЗ у ліцеї

26/04/2021 0 від Наталія Ребекевша
Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності та День ЦЗ у ліцеї
Презентация Microsoft PowerPointЩоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, з 19 по 23 квітня в Судилківському ліцеї проходив Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності, рамках якого 22 квітня відбувся День цивільного захисту.
 

Шкільний колектив (учні, працівники) удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.
Класні керівники у цікавій та змістовній формі донесли дітям інформацію про необхідність дотримання правил дорожнього руху, правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели дидактичні, рольові ігри, практичні заняття, вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Упродовж Тижня здобувачі освіти мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, працюючи в он-лайн режимі (з дотриманням усіх санітарних норм, передбачених постановою головного державного санітарного лікаря України у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
У День ЦЗ медичний працівник провела практичні заняття з надання першої медичної допомоги для дітей, було продемонстровано навчальні фільми про дії в надзвичайних ситуаціях, до учнів ліцею завітали представники місцевої пожежної команди села Судилків, які продемонстрували свої дії у випадку надзвичайної ситуації. Завершальним етапом була евакуація освітнього закладу, де учні і працівники ліцею продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» та Тижня знань основ безпеки життєдіяльності проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.