Тиждень здорового способу життя у початковій ланці

28/04/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Тиждень здорового способу життя у початковій ланці

IMAG2568З метою створення умов для організації дозвілля дітей, профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, формування здорового способу життя з 24 по 28 квітня 2017 року в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень здорового способу життя у початковій ланці. В цьому році девіз тижня «Будьмо здорові!». Кожен день ТИЖНЯ ЗДОРОВ’Я був присвячений конкретній темі та заходам, що допомагали ближче учням дізнатися багато корисної інформації, яку зможуть використати у повсякденному житті, отримати допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я та формуванні культури здоров’я через різноманітні види виховної діяльності. Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

До проведення Тижня учні початкових класів готувалися заздалегідь. Тому першого дня у понеділок 24.04.2017 було організовано виставку стінних газет «Здоров’ятко», на якому перемогла – дружба. Всі газети були оформлені належним чином та заслуговували найвищих балів. Та на цьому день не завершився. Розвиток пізнавального інтересу – одне з головних завдань початкової школи і водночас найважливіший фактор успішності навчання на всіх ступенях освіти. Саме інтерес в такій серйозній справі, як навчання, здатен викликати подив, пробуджувати думку. Підштовхувати до відкриттів і знахідок, досліджувати життя в усіх його проявах, створювати позитивний емоційний фон процесу пізнання. Саме інтелектуальна гра « Що? Де? Коли?», яку провели Васик О.В. та Ткачук Н. А., допомагала пробуджувати пізнавальний інтерес до вивчення рідного краю, своєї України. Діти 3 – А та 3 – Б класів мали змогу проявити свої знання, відповідаючи на цікаві питання. День пройшов весело та цікаво.

Другий день тижня здоров’я 25.04.2017 розпочався з неабияким ентузіазмом і завзяттям. Учні 2 – А та 2 – Б класів взяли участь у фізкультурно-оздоровчому святі «Веселі старти», яке провели класоводи Поліщук О.Д. та Добровольська Н.В. Жвавою, веселою і хвилюючою видалась конкурсна гра між учнями 2-х класів. Вболівали і переживали за свої команди не тільки учні, а й класоводи. Боротьба була наполегливою і кожна команда отримала однакову кількість балів, що було дуже приємно. В різноманітних естафетах діти проявили силу волі, спритність, кмітливість та витривалість, ще раз підтвердили слова народної мудрості: «У здоровому тілі – здоровий дух!»

У середу 26.04.2017 учні 1-х класів отримали заряд бадьорості, позитивні емоції від ігор з м’ячем. Такі ігри «Лови, кидай, падати не давай!», «Влучи у кільце», «М’яч через сітку», «Біг з м’ячем» та інші. Класні керівники Грицай С.І. та Семенюк Л.П. виховували у першокласників увагу, спостережливість, швидкість, спритність, вміння кидати та ловити м’яч. Організація ігор з м’ячем на свіжому повітрі дає змогу збільшити рухову активність школярів, зміцнити їхнє здоров’я, підвищити фізичну підготовленість.

А 27.04.2017 у четвер тиждень здоров’я відкрила природнича вікторина «Мій рідний край» серед учнів 4 класів. Природа – колиска дитячої думки, і треба прагнути, щоб кожна дитина пройшла школу дитячого мислення. Здивувати дітей можна цікавим завданням. Учні 4-х класів разом з класними керівниками Одудько Л. І. та Гордійчук Т. М. провели вікторину у формі змагання, де перемогла дружба. А учні змогли поповнити свої знання та бажання оберігати навколишній світ

В рамках тижня здоров’я 27.0402017 пройшов ще й конкурс малюнків на асфальті «Я бачу світ» між учнями 1- А та 1- Б класів. Діти мали змогу проявити свою творчість і фантазію. У малюнках школярі висвітлили значення фізкультури і спорту, здорового харчування для здоров’я людини. Кожен малюнок був цікавий та оригінальний. Перемогла дружба.
На завершення тижня здоров’я у початкових класах у п’ятницю 28.04.2017 проводився з учнями 1-4 класів святковий концерт «Художня творчість учнів класу». На святковому концерті неможливо було втриматися від оплесків, коли учні натхненно і виразно читали вірші, інсценізували епізодичні сюжети, розказували гуморески, співали і танцювали. Нескінченними оваціями зустрічали найменших учасників концерту – першокласників, які подарували танець. На концерті були присутні батьки та бабусі учнів. Усі присутні отримали шквал неймовірних емоцій та гарний настрій від побаченого та почутого. Адже, недаремно говорять: «Весела людина – здорова людина».

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учні дізналися багато корисної інформації, яку зможуть використати у повсякденному житті, отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я та формуванні культури здоров’я через різноманітні види виховної діяльності. А вчителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.