Тиждень зарубіжної літератури

22/11/2015 0 від Роман Денисюк
Тиждень зарубіжної літератури

тиждень зарубіжної літературиЗ 16 листопада по 20 листопада у школі проводився Тиждень зарубіжної літератури.
В понеділок вчителі зарубіжної літератури Денисюк О. Г. та Яржемська А. А. ознайомили учнів із планом проведення Тижня. Анонс Тижня обіцяв веселощі, конкурси, вікторини, подорожі, цікаві теми для спілкування… Саме так все й було!
В кабінетах зарубіжної літератури було багатолюдно; поштова скринька очікувала листи для літературних героїв, конкурс «Що б це значило?», тест «Який ти читач?», листок опитування «Чому ти читаєш книжки?» приваблювали до себе учнів. Із задоволенням школярі переглядали книжки на виставці «Наші улюблені письменники та їхні твори».
Численною була також виставка художніх робіт до вивчених творів: малюнки Крижановської Альони, Сніховського Михайла (6-Б), Конончук Ольга, Сінтюк Яна, Тригубець Марина, Михальчук Аліни, Пострибайло Аліни (7-А) вдало відобразили моменти художніх творів, які найбільше вразили майстрів. Учні 5-х класів вирішили намалювати головні події японської казки «Іссумбоссі». І їм це вдалося!
На 5-і класи також чекала незабуваюча подорож до Франції. Там за 30 км від столиці країни розташувався замок Шарля Перро. Це справжня країна Казки. Цікаво було побачити давніх знайомих: Червону Шапочку, Попелюшку, хлопчика Мізинчика, сплячу красуню та багатьох інших.
Учні 6-А класу брали активну участь у інтелектуальній грі «По карті – за героями книг та їхніми авторами». Учні 6-Б класу складали дуже важливий рецепт – рецепт щастя – і подарували його усім, хто бажає змінити своє життя накраще.
Семикласники писали власні вірші, прославляючи героїв війни на Сході нашої країни, есе про трагічну долю молоді на війні.
Учні 8-А класу відвідали Китай доби середньовіччя, створили літературний портрет великого мислителя й поета Лі Бо.
Десятикласники дискутували щодо вічних проблем щасливого сімейного життя, зображених на сторінках роману Л. М. Толстого «Анна Кареніна». А одинадцятикласники проводжали осінь поетичними рядочками О. Пушкіна, М. Некрасова, С. Єсеніна, Рільке, Верлена…
Надовго учні 7-Б класу запам’ятають урок російської мови, на якому вони влаштували справжнє чаювання; багато цікавого розповідали про цілющі властивості чаю, шлях чаю від плантацій до ранкового столу, читали вірші. До чаю господині класу Стремедловська Аліна та Гончаровська Анна власноруч спекли тістечка, торт.
Приємним сюрпризом для учнів 6 – 7-х класів стало повідомлення про відзнаку їхніх творчих робіт журналом «Зарубіжна література».
Тиждень світової літератури закінчився, але знайомство із мистецтвом літератури продовжується!