Тиждень зарубіжної літератури в школі

30/01/2017 0 від Роман Денисюк
Тиждень зарубіжної літератури в школі

ТЗЛЗ 23 по 27 січня у школі проходив Тиждень зарубіжної літератури.
В понеділок вчителі зарубіжної літератури Денисюк О. Г. та Пипич Н. А. ознайомили учнів із планом проведення Тижня. Анонс Тижня обіцяв веселощі, конкурси, вікторини, подорожі, цікаві теми для спілкування… Саме так все й було!
В кабінетах зарубіжної літератури було організовано книжкові виставки: «Улюблені письменники та їхні твори», виставки творчих робіт учнів: «Література очима дітей». А у Мистецькій світлиці увазі всіх охочих було запропоновано перегляд вчительських та учнівських робіт «У вільний час».
Учні 7-их класів брали активну участь у інтелектуальній грі «По карті – за героями книг та їхніми авторами». Інтелектуальна гра «Шедеври та прихильники» захопила учнів 10-го класу.
У вівторок учні 5-их класів подорожували світом казок, влаштували зустріч з найулюбленішими героями. Цікаво було побачити давніх знайомих: Червону Шапочку, Попелюшку, хлопчика Мізинчика, фей, янголят та багатьох інших.
Учні 9-А класу провели засідання у літературній вітальні «Любов і біль злилися воєдино». Розповідь про видатного поета Німеччини Г. Гейне, його вірші не залишили байдужими присутніх. Дякуємо за підготовку заходу Верхогляд А., Хоміч К., Островському О., Ганєєвій А., Колеснік А., Темнюк І.
Насичений цікавинками видався третій день Тижня. У цей день було проведено інформаційний проект, присвячений Дню Тетяни, хвилинки інформування про подвиг героїв Крут, вшановано пам’ять поета-барда В. Висоцького. Також класи були готові представити виконані завдання літературного фотоквесту.
У четвер усі бажаючі мали можливість побувати на галявині казок, погортати сторінки улюблених творів, впізнати казкових героїв. А учні 8-А класу влаштували справжнє шоу – «На подіумі літературні персонажі, або колекція одягу від літературних героїв». Аліса з Країни Див, Пеппі Довгапанчоха, Верука Солт, міс Гармидер, Полліанна, Гаррі Потер та інші поспішали представити особливості свого вбрання й прорекламувати відомі у світі твори.
Тиждень зарубіжної літератури закінчився, найактивніші учасники нагороджені грамотами та подарунками.