ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

02/05/2018 0 від Юлія Колесник
ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

За  традицією в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 23.04.18 – 27.04.18 психологічною службою проведено тиждень психології: «Подорож у країну ПСИХОЛОГІЇ».

Під час тижня проводились заходи, що охоплюють різні види діяльності:  ігри, тренінгові заняття,  презентації, години спілкування, загальношкільні акції. Участь приймали учні, вчителі та працівники школи.

Починався тиждень з оформлення газети «Психологія – наука про душу»  та виставки психологічної літератури «Доторкнись до світу психології», де всі учасники навчально-виховного процесу могли ознайомитись з цікавою інформацією з психології людини.

В акції «Паркан думок» учні початкової,  середньої та старшої ланки мали змогу написати на паркані все, що приходило їм на думку, цікаві ідеї, побажання, малюнки.

Дітей 2-х класів дуже зацікав інсценізований захід  «Подорож у країну ПСИХОЛОГІЇ». Учні із задоволенням подорожували веселою країною по різних кольорових провінціях з розумними помічниками Психології. Кожною помічницею цариці Психології для дітей були підготовані цікаві вправи та завдання. За результатами рефлексії дітям найбільше сподобалась помічниця Уява, де вони малювали дерево з геометричних фігур. Взагалі з учнями 2-х класів дуже приємно працювати, бо вони  активні,розумні налаштовані на позитив.

Учням 1-4  класів було надано можливість позайматися музичною гімнастикою на перервах. Активно і весело танцювали та виконували  вправи школярі наповнюючись здоров’ям, енергією та позитивними емоціями

В 8 – А класі психологом  проведено заняття з елементами тренінгу: « Захисти свій особистий простір». Протягом заняття говорилося про життя, наші здібності та можливості, про конфлітки і як з ними доводиться боротися в житті.

Цікавим було заняття для педагогів «Комунікативні вміння вчителя. Педагогічна етика».  Вчителі  мали можливість почути цікаву інформацію про спілкування у педагогічному колективі та спілкування з учнями.   Зробили висновок, про те, що  вміння спілкуватись, допомагає  повірити у себе та свої можливості. Наприкінці заняття кожен мав можливість висловитись, сказати  що цікавого, важливого дав їм тренінг.

Арт-терапія теж мала не останнє місце у заходах тижня психології. Було проведено цікаві та творчі заняття для учнів 1-х та 6-х класів «Перший крок» та «Я та мій світ». Мистецтво дозволяє в прихованій символічній формі реконструювати конфліктну травматичну ситуацію і знайти її вирішення. Творчість — один зі способів подолати страхи, які виникають через зміни у житті школярів. Захват учнів не мав меж, творча атмосфера сприяла цікавому відпочинку  та водночас надихала всіх учасників на активну роботу.

Тиждень психології подарував усім учасникам навчально-виховного процесу чудовий настрій, позитивну енергію і море яскравих вражень.