Тиждень математики

26/01/2015 0 від Роман Денисюк
Тиждень математики

Тиждень математикиЗ 19 січня по 23 січня у школі цікаво пройшов тиждень математики. Кожен день тижня був наповнений різноманітними конкурсами, іграми, виставками, розважальними шоу.
Так у понеділок, який мав назву «Історичний», відбулось урочисте відкриття тижня математики, під час якого учні школи мали змогу оглянути виставку книг та підручників різних років видання, кращих учнівських рефератів, портретів відомих математиків і взяти участь у конкурсі стінгазет.
У вівторок «Теоретичний» відбулися конкурси: «Найкращі слова про математику», «Найоригінальніший числовий ребус», «Математичний пейзаж».
«Розважальна» середа зацікавила учнів аукціоном знань, п’ятикласники взяли участь в інтелектуальній грі «Евріка», учні 7-10 класів – у грі «Хто кращий».
Конкурси «Найцікавіша казка про математику», «Анекдот і математика», принесли багато позитиву та гарного настрою у «Практичний» четвер. Учні початкової школи активно брали участь у конкурсі «Знавці математики».
А «Завершальна» п’ятниця порадувала учнів конкурсом «Вірші про математику» та підведенням підсумків і нагородженням переможців та найактивніших учасників «Тижня математики».