Тиждень БЖД

26/04/2016 0 від Наталія Ребекевша
Тиждень БЖД

IMG_2483В Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 18 по 22.04.2016 року проходив Тиждень безпеки життєдіяльності, під час якого було проведено ряд заходів, спрямованих на удосконалення теоретичних знань та практичних навичок з формування у школярів ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя.

На стенді «Перлини дитячої творчості» було організовано виставку дитячих творчих робіт на тему «Небезпека очима дітей».

Бібліотекар школи Ребекевша О.П. підготувала тематичну добірку матеріалів на тему цивільного захисту та матеріалів, присвячених 30 річниці Чорнобильської трагедії.

18.04.2016 року учні 1-А класу під керівництвом Добровольської Н.В. переглядали тематичні мультфільми.

Учні 3-А класу (класний керівник Гордійчук Т.М.) взяли активну участь у вікторині «Як уникнути небезпечних ситуацій на дорозі».

Цікавим став перегляд відеофільмів із циклу «Надання першої медичної допомоги» для учнів 7-Б класу (класний керівник Сніховська Н.А.) та «Надзвичайні ситуації» – для учнів 8-Б класу (класний керівник Скавінська О.К.)

19.04.2016 року було проведено виховні години: класним керівником 2-Б класу Васик О.В. «Ми – за здорове, безпечне майбуття» і класним керівником 3-Б класу Одудько Л.І. на тему: «Жартувать з вогнем не можна!».

Учну 5-А класу (класний керівник Устюшкіна Т.В.) взяли участь у вікторині «Безпека на дорозі».

«Безпека у побуті» – виховний захід, проведений в 6-А класі класним керівником Бабак М.М.

Переглядали відеофільм «Знати, щоб вижити» та взяли активну участь у його обговоренні учні 7-А класу під керівництвом Береговського Ю.В.

20 квітня 2016 року у школі було проведено День цивільного захисту, під час якого було проведено і єдиний урок «Кожен має право на захист свого життя», організовано перегляд тематичних відео- та мультфільмів, проведення вікторин, тренінгів, конкурсів, створення портфоліо «Надзвичайні ситуації».

Учні 8-х та 9-х класів взяли участь у конкурсі санітарних дружин, де перемогу отримали всі: і учасники, і глядачі, адже конкурсні змагання дозволили закріпити, поповнити багаж своїх знать та отримати масу позитивних емоцій.

Десятикласники продемонстрували свою майстерність з порятунку потерпілих під час квесту «Захистимо своє життя для майбуття».

Цікавими, корисними, пізнавальними стали зустрічі з представниками військової частини А-4127 Чернушичем Р.В. та Самчуком Г.В і представнико м Шепетівського РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області Григоренком В.О.

Потім було проведено учбову евакуацію, яка продемонструвала злагодженість дій учнів та всього колективу школи за умови виникнення надзвичайної ситуації.

День завершився лінійкою, на якій директор школи Т.А. Регула подякувала усім за відповідальне ставлення до проведених заходів та нагородила переможців конкурсних змагань.

21.04.2016 року учні 1-Б класу під керівництвом Поліщук О.Д. провели віртуальну екскурсію вулицями рідного села.

Рольові ігри сприяють засвоєнню знань, тож у 2-А класі класний керівник Ткачук Н.А. провела гру «Допоможи собі, допоможи другові», а Семенюк Л.П, класний керівник 4-А класу, – гру «Дорожній рух – наш друг».

Урок-реклама «Щоб уникнути біди – знайте правила безпеки і виконуйте завжди!» пройшов у 5-Б класі (класний керівник Хоміч Р.В.).

Учні 6-Б класу під керівництвом Денисюк О.Г. переглядали та обговорювали відео «Правила поводження з невідомими вибухонебезпечними предметами».

Диспути «Моє життя – в моїх руках» і «Про небезпеки, які навколо чатують нас» провели учні 9-А класу (класний керівник Грищук В.М.) та учні 9-Б класу (класний керівник Карагезян І.С.).

22.04.2016 року Грицай С.І., класний керівник 4-Б класу, організувала проведення рольової гри «Сам вдома. Безпечні ігри».

Вікторина-змагання «Допоможи собі сам» пройшли під керівництвом Мельник З.П. у 8-А класі.

Демчук Л.П., класний керівник 8-В класу, провела тренінгові заняття на тему «Моя громадська безпека».

Десятикласники разом з класним керівником Болюх І.В. переглядали та обговорювали презентації із циклу «Знання правил безпеки вбереже від небезпеки».

У одинадцятикласників незабаром «гаряча» пора, коли вони обирають стежину самостійного життя. І їм надзвичайно важливо знати правила безпечної поведінки улітку не лише вдома, а й у громадських місцях. Тож Дацюк Г.А., класний керівник 11 класу, і підопічні школярі презентували проекти «Безпечне літо».

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна і завжди актуальна. І знання, уміння, навички, які отримують школярі сьогодні, нехай стануть основою безпечного і здорового майбутнього життя.