Тиждень безпеки життєдіяльності у школі

23/04/2018 0 від Наталія Ребекевша
Тиждень безпеки життєдіяльності у школі

Microsoft PowerPoint PresentationЗгідно плану, затвердженого наказом директора школи, з метою  проведення цілеспрямованої роботи щодо профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини, вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, з 16 по 20 квітня 2018 року в школі було проведено Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності. В його рамках 19 квітня було проведено День ЦЗ.

В ході Тижня було проведено ряд заходів, як у Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, так і в її філіях: Судилківській, Білокриницькій та Лозичанській.

В освітніх закладах було  організовано тематичні виставки, конкурси малюнків. Діти  брали активну участь у годинах спілкування, виховних заходах, круглих столах, вікторинах, тренінгах, рольових іграх, практично-теоретичних заняттях.

Цікавими, корисними, пізнавальними були перегляди тематичних презентацій, відеофільмів та екскурсії по пожежників, девіз яких “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

Активно учні долучилися до виготовлення пам’яток, буклетів, лепбука, які презентували  іншим школярам.

В цілому, проведені заходи стали стимулом учням Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів для дотримання самими правил безпечної поведінки в школі і у побуті і для спонукання до цього однолітків,  адже це – запорука здоров’я, запорука життя.