Тиждень психології

29/04/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Тиждень психології

IMG_20170425_134310З 24.04 2017 по 28.04.2017 р. у Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень психології під девізом: «5 днів у світі психології»
Кожен день Тижня психології був присвячений конкретній темі та заходам, що допомагали ближче познайомитись з незвичайною наукою психологією, пізнати себе, цікаво та з користю провести час.

Почалося дійство в понеділок 24.04.2017 проведенням психологічних акцій «Мудрі пророкування нашим педагогам» та «Скринька довіри». Вранці учні 5-а класу пропонували вчителям та працівникам школи листівки з щасливими і веселими ппророкуваннями, що дуже змінювало атмосферу і піднімало настрій у колективі.
Новинки літератури учні, вчителі, батьки мали змогу побачити у шкільній бібліотеці, де відбулась виставка «Доторкнись до світу психології». Цікавинкою для учнів, вчителів та батьків були підготовлені стінгазета та стенд на психологічну тематику.

Психологічний вівторок 25.04.2017 розпочалась проведенням Акції «Колір мого настрою». Учням 1-4 класів було запропоновано відмітити свій настрій на кольорах веселки. Акція «Колір мого настрою» подарувала всім її учасникам позитивні емоції та яскраві враження. Весь навчальний день на перервах лунав сміх, бажаючих поділитись кольором свого настрою ставала все більше. Цього ж дня для учнів 3-4 класі були проведені тренінгові заняття «Добро у серці кодного», «Подорож країною ДОБРОТИ». Ми продовжували розвивати навички співчуття, почуття поваги до кожної людини, вміння прощати; виховували позитивне ставлення до процесу навчання і взаємодії в колективі.

Третій день тижня психології 26.04.2017 мав девіз „Будь впевнений! Ти досягнеш висот!”. Для учнів 6 класів було проведено годину спілкування «Лідер серед нас» де визначалися якості справжнього лідера у колективі, учні 7 класів мали змогу взяти участь у психологічній грі «Дім наших стосунків», яка сприява покращенню взаємостосунків у класному колективі та націлювала на спільну співпрацю. Тренінгове заняття для учнів 8 класів «Я можу все» полягав у тому, щоб учні уміли правильно організувати свою роботу, щоб досягали успіхів у навчанні та знаходили розуміння з оточенням і загалом могли домогтися того, що забезпечує ефективну життєдіяльність людини.

У четвер 27.04.2017. всі поринули у світ казки, де відчували себе сильними та добрими чарівниками. Учням 1-2 класів була запропонована і проведена виховна година «Казка в гості завітала». Учні 2 класів малювали квітку щастя з заповітним бажанням. Квітка розфарбовувалася яскравими кольорами, які свідчили про взаємопорозуміння і теплі стосунки у колективі. 1 класи подороржували казкою «Ріпка» яка відкрива їм розуміння спільної співпраці та готовність завжди йти на допомогу.

На завершення тижня психології у п’ятницю 28.04.2017 проводився з учнями 10-11 класів психологічний тренінг «Вибір у моєму житті». Метою цього тренінгу було підвести учнів до розуміння наслідків початку ранього статевого життя, природи симпатії, її зв’язку з дружбою; напрацювати навички успішного прояву почуття симпатії, навички спілкування з протилежною статтю.

Проведення тижня психології має велике значення для підвищення психологічної культури, розуміння самого себе як особистості, усвідомлення свого місця серед людей, формування навичок рефлексії, навичок конструктивної взаємодії з навколишніми, розвиває комунікативні здібності, упевненість у своїх діях, виховує культуру поведінки.
Протягом тижня використані такі види робіт, які робили кожен день неповторним. Проведені заходи, задавали загальний дух тижня, а приємні події – охопили школу повністю.