Свято весни!

06/03/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Свято весни!

IMG_4461Лагідні промені сонця, несміливий передзвін краплинок і струмочків, перші квіти… Разом із цими характерними ознаками весни приходить до нас і одне із світлих всенародних свят , яке бажаним гостем входить у кожен дім, перше весняне свято, зігріте любов’ю і вдячністю до жінки-матері, жінки-трудівниці,– Міжнародний жіночий день.
Це свято завітало і в нашу школу.
6 березня 2017 року у школі відбулися святкові концерти, присвячений Міжнародному дню 8 Березня. У це прекрасне свято  від усієї душі бажали любові, добра, успіхів представницям прекрасної половини людства, учні 1-А класу під керівництвом Грицай С.І. На уроці трудового навчання виготовили своїм рідним вітальні листівки і запросили їх у свою класну світлицю, щоб сказати слова вдячності рідним і ласкавим, любим, дорогим.
До них в клас завітала Принцеса Дюймовочка і запросила до своєї квіткової країни прекрасних, ніжних, маленьких дівчаток на конкурс краси і таланту. Гості, учні класу переконалися в тому, що учасниці конкурсу вміють не тільки гарно співати, танцювати, декламувати вірші, розповідати про свої вподобання, а й на прикладі показали, що вміють робити своїми вправними руками. Тепер вони з гідністю мають право носити почесні звання Квіткового королівства.

В 1-Б класі (класний керівник Семенюк Л.П.) пройшло родинне свято «Любов сердець своїх маленьких дамо тобі, кохана ненько!». Діти привітали зі святом мам, бабусь, сестричок та вчителів: декламували вірші, співали пісень, представили запальні танці, розповідали гуморески і разом з батьками взяли участь у різноманітних конкурсах. У гостей залишилися приємні враження від такого чудового свята.

no images were found