Свято Першого дзвоника

01/09/2017 0 від Наталія Ребекевша
Свято Першого дзвоника

DSC_0624

Ось і закінчилося ще одне, сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє і високе. І лише замріяні осінні вечори підтверджують правоту календаря. А отже, настав час вирушати у нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною Знань. 

1 вересня  – це день, коли  цікаво зустрітися з друзями, учителями, почути знов дзеленчання дзвоника.

Це, мабуть, єдине свято, яке водночас є і загальним для всіх, і особистим для кожного.       Першокласники з іще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок у Країну Знань. Інші ж школярі подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Усіх їх радо зустрічають вчителі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, опорного закладу Судилківської сільської ради (ОТГ),  – сіячі доброго, розумного, вічного.

У День знань шкільну родину поповнили 56 першокласників – чудових, ні з чим незрівнянних, таких красивих, веселих, непосидючих, у вишиванках, з надією на краще.

Урочиста лінійка розпочалася внесенням державного прапора України та прапора школи. З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Т. А. Регула. Вона привітала усіх з початком навчального року. Зі словами вітань до присутніх  звернулися гості свята, а саме: начальник Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Фасоля Олег Іванович, депутат обласної ради Мовсісян Врам Македонович, сільський голова Котик Тетяна Миколаївна, перший заступник сільського голови Бузиль Віталій Володимирович, заступник сільського голови з питань освіти та культури Мазур Валентина Дмитрівна, начальник відділу освіти Судилківської сільської ради Космина Наталія Анатоліївна та  Отець Володимир.

Приємних, хвилюючих моментів було багато. Це і виступ першачків, вітальні слова одинадцятикласників, пісні та танці. І всі вони були з побажаннями успіхів у новому навчальному році.

Насамкінець у виконанні першокласниці Казалінової Оксани і одинадцятикласника Фещина Іллі пролунав Перший дзвоник, який  сповістив про початок нового навчального року.

По завершенню свята розпочався перший урок, тема якого: «Мій сонячний дім – моя Україна». Мета якого виховувати в учнів почуття патріотизму, любові до рідного краю, пошану до свого  народу, бажання приносити користь своїй країні, розвинути громадянську свідомість, пізнавальні інтереси.

Бажаємо всім доброго здоров’я, благополуччя,  успіхів у праці та навчанні!