Свято Букваря

25/03/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Свято Букваря

IMG_205925 березня 2016 року, з метою допомогти учням першого класу зрозуміти, що після Букваря їхнє навчання буде і надалі продовжуватися; ознайомити з новими підручниками, за якими вони будуть вчитися, у 1-А та 1-Б класах відбулося свято Букваря.
З нетерпінням першачки чекали цієї події! Вони старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували захоплюючі номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з гордістю говорила про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! Дзвінко лунали пісні, які супроводжувались веселими танцями й чарівними посмішками.
Свято Букварика завершилося, але продовжився шлях до Країни Знань. Ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з такими чудовими вчителями, як Добровольська Н.В. та Поліщук О.Д. , які стали для діток і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!
Успіхів першокласникам у найяскравішій пригоді життя – подорожі по Країні Знань, що розпочалася знаменною подією – знайомством з Буквариком, який назавжди залишиться першою і найважливішою книгою життя.