Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

19/10/2017 0 від Наталія Ребекевша
Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

IMG_20171010_110448Людство  з  давніх-давен  усвідомило  ціну  здоров’я,  присвячуючи  цій темі мудрі  думки,  які  слугують  засобом  передачі  знань  і  досвіду старшого  покоління молодшому.

З  розумінням  цінності  здоров’я  і руйнівних  наслідків  хвороб випливає думка про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я. З цим замислом, в рамках місячника шкільної бібліотеки Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст., проводяться екскурсії до бібліотеки на перегляд фільмів, мультфільмів, роликів для учнів.
Другокласники та третьокласники переглядали мультфільм «Азбука здоров’я», а учнями 4-5 класів був переглянутий документальний фільм «Імунітет. Стоп застуда», для учнів 6-10 класів були запропоновані документальні фільми: «Правда про наркотики», «Антинаркотики для підлітків», «Як почути своє тіло», « 14 фактів про здоровий спосіб життя».

Активна участь шкільної бібліотеки у Всеукраїнському місячнику «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» сприяє зміцненню здоров’я, профілактики хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.