Серце до серця

04/12/2014 0 від Роман Денисюк
Серце до серця

Серце до серцяДоброю традицією у Судилківській школі стало щорічне проведення акції «Серце до серця» на підтримку дітей із обмеженими фізичними можливостями. Цьогоріч акція була проведена 27 листопада за участю практичного психолога школи Шмельової Т. М., соціального педагога Серветник Л. І. та волонтерів школи, а це учні 10 класу.
Скринька із серцем обійшла усі класи,учні та педагоги добровільно брали участь в акції, кидаючи до скриньки будь – яку грошову одиницю на подарунки дітям – інвалідам нашої школи. За це учасникам акції прикріплювали червоні сердечка як символ любові та добра.
На зібрані кошти, а також зі спонсорською допомогою ПП Брусакової О. А.  були закуплені солодкі подарунки і 3 грудня, у Всесвітній день інваліда, подарунки були вручені дітям школи, які стоять на обліку як такі, що мають обмежені фізичні можливості.
Проведений захід сприяє вихованню доброзичливості, гуманності, щиросердечності, толерантності, співчутливості і ще раз підтверджує той факт, що чужого горя не буває.  (Т. Шмельова, практичний психолог)