Семінар вчителів художньо-естетичного циклу

26/10/2015 0 від Надія Сніховська
Семінар вчителів художньо-естетичного циклу

SAM_176523 жовтня на базі Судилківської зош І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему “Формування предметних і міжпредметних компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва”. Присутні оговорили та окреслили шляхи формування предметних та міжпредметних компетентностей та познайомилися з досвідом роботи з даного питання вчителів Судилківської школи.

Надзвичайно цікавою та змістовною була практична частина семінару: відкритий урок у 7 класі “Настрій у пейзажі”, майстерно проведений вчителем вищої категорії Сніховською Н. А., виховний захід «Наші ніжні долоньки зігріють ваші хоробрі серця», проведений вчителем вищої категорії Одудько Л.І., персональна виставка художніх робіт учениці 6-Б класу Крижановської Альони у «Мистецькій світлиці», майстер-клас учениці 6-А класу Товстюк Дарії та 7-А класу Сніховської Ольги.
Практична частина допомогла присутнім побачити цікави методи, прийоми роботи зі школярами, що сприяють формуванню їх компетентностей і разом з тим готують справжніх патріотів рідної землі.