Розумна, творча молодь – наше майбутнє!

21/12/2022 0 від Наталія Ребекевша
Розумна, творча молодь – наше майбутнє!

Презентация Microsoft PowerPointРозумна, творча молодь – наше майбутнє!

Саме таке гасло стало лейтмотивом офіційного заходу, який відбувся 20.12.2022 р. в залі інформаційного центру Хмельницької АЕС – нагородження учасників регіонального конкурсу «Атомна енергетика і ми». Приємно відзначити, що учениці Судилківського ліцею: ВЛАСЮК АНАСТАСІЯ (учениця 8-А класу) і ДЕВЕЛЬ АНАСТАСІЯ (учениця 11-А класу) посіли, відповідно, І та ІІІ місце і отримали грамоти та грошові винагороди.

Учасників конкурсу привітав заступник генерального директора ВП ХАЕС Володимир Гудзь, який наголосив на важливій ролі атомної енергетики у цей непростий для держави період та закликав молодь продовжувати розвиватись, обираючи професії, пов’язані з цією галуззю.

Володимир Цибульський, голова нетішинського осередку Українського ядерного товариства та представник конкурсної комісії, зазначив високий рівень представлених на конкурс рефератів. Він зазначив, що цьогоріч, захищаючи власні проєкти, юні науковці продемонстрували глибокі знання та вміння їх презентувати.

Щирі вітання Власюк Анастасії, Девель Анастасії та їх педагогічному наставнику, натхненнику,  вчителю фізики Судилківського ліцею Замурняк Галині Яківні. Подальших успіхів вам, натхненної праці на науковій ниві!