Роковини Чорнобильської трагедії

26/04/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Роковини Чорнобильської трагедії

J40OCDiaGq026 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій школі з 20-26 квітня проводилися ряд заходів.
26 квітня 2017 року відбувся єдиний урок-пам’яті «Гудуть жорстокі дзвони Чорнобиля», де згадували про трагічні сторінки в історії України.
У шкільній бібліотеці розгорнута виставка матеріалів на тему: «Сторінками Чорнобильської трагедії».
Цікавість, хвилювання, турбота про майбутнє – такі почуття викликав у школярів перегляд фільмів про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції.
Проведено виховний захід учнями 6-А класу (кл.кер. Устюшкіна Т.В.)«Чорнобиль стукає у серце», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС, захід супроводжувався переглядом слайдів. Під час заходу звучали пісні про Чорнобиль. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії.
Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.